Home

VŠ kluby

VŠ klub Ucho

VŠ klub Ucho

VŠ klub Ucho

Klub Ucho je jedním z plzeňských vysokoškolských klubů, sídlí na VŠ koleji L1/L2 na Bolevecké ulici č. 32.

V červenci roku 2012 prošel tento klub kompletní rekonstrukcí. Jde o moderní velmi příjemně působící prostor s možnostmi zábavy ve formě šipek, fotbálků a kulečníku.

Tradicí se staly středeční DJ´s párty. Jednou měsíčně v úterý se zde koná Net Liga, která spočívá v zábavných soutěžích, z nichž si účastníci mohou odnést hodnotné dárky (vouchery na konzumaci v podniku a další ceny dle aktuálního tématu večera). Prostor Ucha si také oblíbili naši majálesoví agenti, kteří zde v čase jarním pořádají různé soutěže o lístky na majáles.

Prostory je možné také využívat pro pořádání soukromých akcí.

Tento klub je zařazen do programu Cesta pivních znalců, díky němuž můžete každých 14 dní ochutnat jiný čerstvě natočený pivní speciál. V rámci tohoto programu máte možnost stát se pivním znalcem a vyhrát exkluzivní návštěvu pivovaru nebo originální džbánek. Více info na: http://www.cestapivnichznalcu.cz.

Tento klub s celkovou kapacitou 160 míst je mezi studenty velice oblíben pro svou polohu, prostor, široký sortiment (65 druhů alko nápojů z toho 23 druhů rumů, 20 druhů nealko nápojů) a optimální ceny.

Otevřeno je denně od 19:00 do 24:00 h.

Kde?

Kdy?

Bolevecká 32
301 00 – Plzeň

Po – Ne: 19 – 24h