Home

VŠ kluby

VŠ klub Pivoňka

VŠ klub Pivoňka

VŠ klub Pivoňka

VŠ klub Pivoňka (od r. 1995)

VŠ klub Pivoňka je umístěn v historickém podzemí v objektu Západočeské univerzity v Riegrově ulici 17 (z boku právnické fakulty).

Tento klub se skládá ze dvou prostor. Větší prostor, který je ozvučen, obvykle vyhledávají zákazníci k pořádání větších akcí. Je zde možnost, dle přání zákazníka upravit posezení tak, aby vše probíhalo k maximální spokojenosti. Menší prostor, který není ozvučen, je využíván častěji ke komornějším akcím, tak aby hosté nebyli rušeni okolní zábavou.

Ve VŠ klubu Pivoňka pracuje mladý kolektiv z řad studentů, který se snaží o navození příjemné atmosféry, s doprovodem reprodukované hudby. Tento rok oslavil své již 20. narozeniny. Za tuto dobu si našel velkou oblibu mezi mnohými zákazníky, jejichž řady se neustále rozšiřují. Na své si zde přijdou milovníci dobrého piva  (Rychtář 11º, Gambrinus 11º, Pilsner Urquell 12º), vína, ale i alkoholických nápojů. Ceny jsou zde samozřejmě přizpůsobeny finančním možnostem studentů.

Tradičně zde probíhají Svatomartinské košty a akce na nejrůznější druhy alkoholu a soutěže o ceny, V době burčáku zde najdete i tento lahodný vinný mok dovezený přímo od vinaře.

Tento klub však není určen pouze studentům, ale všem kteří jsou stále mladí duchem. Proto, jestli jste tento podnik ještě nenavštívili, máte možnost:

každý všední den mezi 17:00 až 24:00 hod, od pátku do soboty mezi 18:00 až 01:00 hod a v neděli a o svátcích od 18:00 do 24:00 hod.

  • VŠ klub Pivoňka
  • VŠ klub Pivoňka
  • VŠ klub Pivoňka
  • VŠ klub Pivoňka
  • VŠ klub Pivoňka
  • VŠ klub Pivoňka

Kde?

Kdy?

Riegrova 17
306 14 – Plzeň

Po – So: 18 – 02h
Ne:        18 – 24h